Popis ponuda
14
14
14
1 075 000 €
(7 167 € / m²)
Prodaja
6+
2+
150 m²
Via Nepal, Roma
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
6+
stan
150 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
PENTHOUSE INT.6
Gewerbefläche: 150 m2
Innenfläche: 126 m2
Terrasse: 45 m2
Wohnzimmer mit offener Küche
3 Schlafzimmer
3 Badezimmer
Aufzug
Keller: 13 ...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Klimatizacija
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
A - Izuzetno ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Električni
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
211dana
Ažurirano:
173dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Via Nepal, Roma
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
Coldwell Banker Barbera Group International Real Estate
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
Coldwell Banker Barbera Group International Real Estate
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
Slični oglasi
Slično u inozemstvu
Prodaja
Stanovi
Italija