SUPA24
600 000 €
(6 522 € / m²)
Prodaja
2
2+
92 m²
Michael-Gamper-Weg - Via Michael Gamper, Ritten - Renon

spavaća soba2
stan92 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

New 3-room apartment with garden R06879RI3Z - Welcome, dear potential buyers, you are entering a world of elegance and comfort. We are proud to prese...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Michael-Gamper-Weg - Via Michael Gamper, Ritten - Renon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu