SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
595 000 €
(5 721 € / m²)
Prodaja
3
2+
104 m²
Viale Monza, Milano

spavaća soba3
stan104 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Adiacenze Gorla e Naviglio Martesana, con una vista imperdibile sul Parco e Villa Finzi, vendiamo splendido trilocale piano alto composto da soggiorno...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Viale Monza, Milano
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Studio Maggi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu