SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
445 000 €
(6 181 € / m²)
Prodaja
2
2+
72 m²
Via Garian, Milano

spavaća soba2
stan72 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Elegance and Comfort in Via Washington!
We are pleased to offer for sale in via Garian/ Washington a finely furnished two-room apartment located in a...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakNamještenoTuš kabinaPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 211dana
Ažurirano: 172dana

Lokaliteti

Via Garian, Milano
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Coldwell Banker Gruppo Bodini

Slični oglasi

Slično u inozemstvu