SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
179 000 €
(1 072 € / m²)
Prodaja
4
2+
167 m²
Via per Pisano, Meina

spavaća soba4
stan167 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Diese zum Verkauf stehende Wohnung befindet sich in Meina, im Ortsteil Ghevio, in einer ruhigen und abgeschiedenen Lage – ideal für alle, die abseits ...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Via per Pisano, Meina
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Immobiliare Botto Borgosesia

Slični oglasi

Slično u inozemstvu