SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 251 926 €
(8 077 € / m²)
Prodaja
2
2+
155 m²
Piazza San Michele, Lucca

spavaća soba2
stan155 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Luxury apartment in a historic villa with a swimming pool for sale on the Tuscan hillsLuxurious Apartment in Historic Villa for sale. About 20 minutes...

Ostalo
Dob ponude: 66dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Piazza San Michele, Lucca
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dreamer SRL

Slični oglasi

Slično u inozemstvu