SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
420 000 €
(2 838 € / m²)
Prodaja
5
2+
148 m²
Lonato del Garda

spavaća soba5
stan148 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Im Grünen und in der Ruhe des ersten Hinterlandes des Gardasees bieten wir in Barcuzzi di Lonato eine unabhängige Wohnung von besonderem Charme zum Ve...

Ostalo
Dob ponude: 20dana
Ažurirano: 20dana

Lokaliteti

Lonato del Garda
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Coldwell Banker Realroi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu