SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
680 000 €
(4 000 € / m²)
Prodaja
3
2+
170 m²
Via della Condotta, Firenze

spavaća soba3
stan170 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Historic apartment in the heart of Florence R06397FI4Z - This apartment on the mezzanine floor of an impressive 13th century building offers a rare o...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Via della Condotta, Firenze
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu