SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 678 572 €
(12 252 € / m²)
Prodaja
2
2+
137 m²
Piazza San Firenze, Firenze

spavaća soba2
stan137 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Splendid apartment with terrace and views of the Medici Chapels for sale in Florence. The property, beautifully renovated with high-quality finishes, ...

Ostalo
Dob ponude: 68dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Piazza San Firenze, Firenze
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dreamer SRL

Slični oglasi

Slično u inozemstvu