SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 101 695 €
(6 121 € / m²)
Prodaja
3
2+
180 m²
Piazza San Firenze, Firenze

spavaća soba3
stan180 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prestigious apartment finely renovated for sale in the historic center of Florence, near the famous Excelsior and St. Regis Hotels, a few minutes from...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

KaminPogledDrveni podVisoki stropoviDrvene gredeNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 66dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Piazza San Firenze, Firenze
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dreamer SRL

Slični oglasi

Slično u inozemstvu