SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 202 186 €
(9 214 € / m²)
Prodaja
3
2+
239 m²
Piazza San Firenze, Firenze

spavaća soba3
stan239 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Wonderful Apartment in a Historic BuildingWonderful apartment in a historic building from the 1600s for sale in the center of Florence, a few steps fr...

Ostalo
Dob ponude: 62dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Piazza San Firenze, Firenze
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dreamer SRL

Slični oglasi

Slično u inozemstvu