SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
369 000 €
(2 636 € / m²)
Prodaja
3
2+
140 m²
Dorf - Centro, Deutschnofen - Nova Ponente

spavaća soba3
stan140 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Spacious attic apartment with unobstructed views R07075DE4Z - This spacious penthouse is located in a quiet location and occupies the entire top floo...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Dorf - Centro, Deutschnofen - Nova Ponente
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu