SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 370 000 €
(7 054 € / m²)
Prodaja
6+
2+
336 m²
Via Roma, Cremia

spavaća soba6+
stan336 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

EXKLUSIVES PENTHOUSE AM COMER SEE EINE OASE AUS LUXUS UND CHARME
Am Westufer des Comer Sees, dem hellsten und faszinierendsten, in der malerischen G...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledKatOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaTuš kabinaKuhinjski aparatiKaminDrveni podVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 213dana
Ažurirano: 173dana

Lokaliteti

Via Roma, Cremia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Coldwell Banker Prime Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu