SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
350 000 €
(2 000 € / m²)
Prodaja
2
1
175 m²
Via Grosseto, Cinigiano

spavaća soba2
stan175 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Furnished apartment with garden and terrace R06132CI3Z - In a charming borgo, which was renovated with great attention to detail in 2008, not one but...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Via Grosseto, Cinigiano
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu