SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
329 500 €
(2 723 € / m²)
Prodaja
2
2+
121 m²
Via della Polla, Caldonazzo

spavaća soba2
stan121 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Bright 3-room apartment near the lake R06939CA3Z - Modern new apartments are being built in the immediate vicinity of Lake Caldonazzo, offering high-...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Via della Polla, Caldonazzo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu