SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
69 000 €
(1 278 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Via Bernardo De Royas, Brindisi

spavaća soba2
stan54 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Zweizimmerwohnung im Erdgeschoss mit Sterngewölbe und gemeinsamem Innenhof im historischen Zentrum von Brindisi.
Das etwa 54 Quadratmeter große Anwes...

Ostalo
Dob ponude: 211dana
Ažurirano: 171dana

Lokaliteti

Via Bernardo De Royas, Brindisi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Coldwell Banker Gruppo Bodini

Slični oglasi

Slično u inozemstvu