SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
425 387 €
(1 858 € / m²)
Prodaja
3
2+
229 m²
Gg. Gn. Agung 3

spavaća soba3
stan229 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Freehold oder Leasehold bis 2052. Diese Wahl der Eigentumsstruktur an einer einzelnen Pererenan-Adresse ist hier die strukturelle Anomalie — Freehold-...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Gg. Gn. Agung 3
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Anteya

Slični oglasi

Slično u inozemstvu