SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
147 031 €
(2 297 € / m²)
Prodaja
2
1
64 m²
Jalan Raya Pengosekan

spavaća soba2
stan64 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartments, Reihenhäuser und Villen unter einer Adresse, im balinesischen Wohnsegment in jeder Größenordnung strukturell selten und das prägende Merkm...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Jalan Raya Pengosekan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Anteya

Slični oglasi

Slično u inozemstvu