SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
208 324 €
(3 019 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
69 m²
Jalan Babadan

spavaća sobaatypical
stan69 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Premium 2-bedroom loft in Elysium Lofts, Pererenan, Canggu. 70 sq.m with a private pool and terrace, double-height ceilings up to 5.5 m. Complex ameni...

Ostalo
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 45dana

Lokaliteti

Jalan Babadan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BREIG Property

Slični oglasi

Slično u inozemstvu