SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
78 000 €
(2 053 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Dubrava, Zagreb

spavaća soba2
stan38 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prodaje se etažirani dvosoban stan u dvorišnom objektu u Dubravi, u Klekovačkoj ulici.
Smješten je u prizemlju, a pripada mu tavanski prostor iznad.

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Dubrava, Zagreb
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dom Ekspert DOM EKSPERT

Ana Jelečević

Slični oglasi

Slično u inozemstvu