SUPA24
212 000 €
(2 944 € / m²)
Prodaja
3
2+
72 m²
Park Maksimir, Zagreb

spavaća soba3
stan72 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja kompletno adaptiran trosoban stan površine 72 m² u prizemlju manje dvoetažne stambene zgrade  Maksimiru. Izvrs...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Prirodno svjetloZaseban wcSigurnostNakon renovacijeHodnik

Plin
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Park Maksimir, Zagreb
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CASA BELLA NEKRETNINE

Marko Zlomislić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu