SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
240 840 €
(4 014 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Sesvete

spavaća soba3
stan60 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prodaje se trosoban stan s lođom i parkirnim mjestom na 2. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 60.21 m².

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Sesvete
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dom Ekspert DOM EKSPERT

Valentina Banovec

Slični oglasi

Slično u inozemstvu