Popis ponuda
6
6
6
302 880 €
(4 038 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Sesvete
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
75 m²
kupaonice
Opis
Prodaje se trosoban stan s vrtom i parkirnim mjestom u prizemlju stambene zgrade u centru Sesveta ukupne površine 75.72 m².
Zgrada je trenutno u izgr...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
3dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Sesvete
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.