SUPA24
Kuća i okolina; pogled
Ostale; potrebna renovacija, prirodna svjetlost
Ostale; potrebna renovacija, prirodna svjetlost
319 000 €
(3 709 € / m²)
Prodaja
3
2+
86 m²
Općina Vrbnik

spavaća soba3
stan86 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

U ponudi je dvoetažni stan u novogradnji u Vrbniku, površine od 86,25 m² s vlastitim zasebnim ulazom.
U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak s...

Ostalo
Dob ponude: 76dana
Ažurirano: 76dana

Lokaliteti

Općina Vrbnik
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Four nekretnine d.o.o.

Lorena Franolić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu