SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
179 000 €
(5 424 € / m²)
Prodaja
3
1
33 m²
Općina Vir

spavaća soba3
stan33 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Příležitost - apartmán se 2 ložnicemi a terasou na ostrově Vir, v 1. řadě k moři (30m)!

Byt se nachází v bytovém domě se 3 apartmány. Apartmán v 1....

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Općina Vir
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Ing. Alice Roedl - Realityumore.com

Slični oglasi

Slično u inozemstvu