SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
513 324 €
(4 208 € / m²)
Prodaja
3
2+
122 m²
Općina Tribunj

spavaća soba3
stan122 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

DALMACIJA, TRIBUNJ - Hills Residence stan S2 s bazenom i vrtom

Na mirnoj lokaciji u atraktivnom dijelu Tribunja, u blizini mora i centra mjesta, smj...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Općina Tribunj
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dux nekretnine d.o.o.

Iva Sabljić Martinović

Slični oglasi

Slično u inozemstvu