SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
216 729 €
(3 284 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Općina Tar-Vabriga

spavaća soba3
stan66 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

TAR-VABRIGA – Moderan stan na 1. katu | Garaža i lift | Novogradnja blizu mora

Na atraktivnoj lokaciji između Poreča i Novigrada, u mirnom i sve traž...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Općina Tar-Vabriga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Mololongo Realestate

Zoran Stupar

Slični oglasi

Slično u inozemstvu