SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
278 123 €
(4 279 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Općina Tar-Vabriga

spavaća soba3
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Smješten u mirnom i vrlo traženom dijelu Tara, ovaj elegantan stan u modernoj novogradnji sa zajedničkim bazenom predstavlja izvrsnu priliku za ugodan...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Općina Tar-Vabriga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović

Slični oglasi

Slično u inozemstvu