SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
186 957 €
(3 339 € / m²)
Prodaja
2
1
56 m²
Općina Tar-Vabriga

spavaća soba2
stan56 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

MODERAN STAN S 2 PARKIRNA MJESTA – TAR-VABRIGA, BLIZU MORA

Na atraktivnoj lokaciji između Poreč i Novigrad, u sve traženijem mjestu Tar-Vabriga, prod...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Općina Tar-Vabriga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Mololongo Realestate

Zoran Stupar

Slični oglasi

Slično u inozemstvu