SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
269 000 €
(2 612 € / m²)
Prodaja
3
2+
103 m²
Put Krajna, Općina Šolta

spavaća soba3
stan103 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nude na prodaju dvoetažni stan sa pogledom na more u centru Maslinice na otoku Šolti

Ostalo
Dob ponude: 137dana
Ažurirano: 137dana

Lokaliteti

Put Krajna, Općina Šolta
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Angelus nekretnine d.o.o.

Tanja Lucić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu