SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
500 000 €
(3 937 € / m²)
Prodaja
4
2+
127 m²
Općina Punat

spavaća soba4
stan127 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Dvoetažni apartman na atraktivnoj lokaciji udaljen od mora svega 200 m ,površine 137 m2 koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa blagovaonom, dnevnog bo...

Ostalo
Dob ponude: 415dana
Ažurirano: 25dana

Lokaliteti

Općina Punat
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Real nekretnine

Dejan Šijan

Slični oglasi

Slično u inozemstvu