SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
258 000 €
(3 686 € / m²)
Prodaja
2
1
70 m²
Općina Promina

spavaća soba2
stan70 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Kvalitetna novogradnja smještena u mirnom dijelu Vodica, na lokaciji koja pruža idealan balans privatnosti i blizine svih važnih sadržaja. Projekt pot...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Općina Promina
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine

Slični oglasi

Slično u inozemstvu