Popis ponuda
1
1
230 900 €
(3 552 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Put Punte, Općina Privlaka
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
65 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Nabízíme Vám tuto luxusní novostavbu v Privlace se zahradou, pouze 700m od moře!
Projekt se skládá ze 3 bytových domů, jednoho většího s celkem 6 b...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Kuhinjski aparati
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Novogradnja
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
G - Iznimno rasipno
Vrsta zgrade:
Cigla
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
490dana
Ažurirano:
490dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Put Punte, Općina Privlaka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.