SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
272 000 €
(6 974 € / m²)
Prodaja
2
1
39 m²
Općina Poličnik

spavaća soba2
stan39 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ZADAR - VIŠNJIK - Moderan jednosoban stan s balkonom i parkirnim mjestom - 39,75 m²

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Zadru, u naselju Višnjik, ...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Općina Poličnik
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Esquire Real Estate

Anja Glavočević

Slični oglasi

Slično u inozemstvu