SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
270 290 €
(7 723 € / m²)
Prodaja
2
1
35 m²
Općina Podstrana

spavaća soba2
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nude na prodaju stan u Luksuznoj novogradnji – jednosoban stan 35.80 m² – Split, Žnjan – 200 m od mora

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Općina Podstrana
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Angelus nekretnine d.o.o.

Venći Čulić Meić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu