SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
276 000 €
(6 133 € / m²)
Prodaja
1
1
45 m²
Općina Podgora

spavaća soba1
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Modern Apartment for Sale in Podgora – Prime Location on the Makarska Riviera in Podgora, mere 200 Meters from the Sea!Discover the perfect opportunit...

Ostalo
Dob ponude: 195dana
Ažurirano: 52dana

Lokaliteti

Općina Podgora
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu