Popis ponuda
371 000 €
(4 122 € / m²)
Prodaja
4
1
90 m²
Draga, Općina Omišalj
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
90 m²
kupaonice
Opis
ID KOD AGENCIJE: 8011
Poslovnica 1
Voditelj ureda
Mob: +385 95 396 5553
Tel: 051 328 231
E-mail:
[email protected]
www.royal-nekretnine.hr
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
488dana
Ažurirano:
467dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Draga, Općina Omišalj
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
Royal nekretnine
Poslovnica 1
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
Royal nekretnine
Poslovnica 1