SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
790 000 €
(10 822 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
Općina Omišalj

spavaća soba3
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Otok Krk, Njivice, novi apartman u prizemlju prvi red do mora! Lijepi apartman površine 73 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe s vla...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Općina Omišalj
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Miro nekretnine d.o.o.

Miroslav Grđan

Slični oglasi

Slično u inozemstvu