SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
280 000 €
(6 667 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Općina Omišalj

spavaća soba2
stan42 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Omišalj je šarmantno primorsko naselje smješteno na sjeverozapadnom dijelu otoka Krka, poznato po bogatoj povijesti, uskim kamenim ulicama i očaravaju...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakDrveni podNakon renovacijePrirodno svjetloPogledKuhinjski aparatiTuš kabinaSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 33dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

Općina Omišalj
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Jennifer Hofmann

Slični oglasi

Slično u inozemstvu