SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
720 000 €
(9 863 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
Općina Omišalj

spavaća soba3
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Casa Bella iz ponude izdvaja moderan i luksuzan stan u novogradnji, smješten u prvom redu do mora, na izuzetno atraktivnoj lokaciji svega 40 metara od...

Ostalo
Dob ponude: 43dana
Ažurirano: 32dana

Lokaliteti

Općina Omišalj
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CASA BELLA NEKRETNINE

Sara Golik, mag.oec.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu