SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
412 000 €
(6 149 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Draga, Općina Omišalj

spavaća soba3
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na atraktivnoj lokaciji u elitnom naselju Njivice na otoku Krku, prodaje se novi jednosobni apartman smješten u prizemlju moderne apartmanske vile. Vi...

Ostalo
Dob ponude: 345dana
Ažurirano: 121dana

Lokaliteti

Draga, Općina Omišalj
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Codex nekretnine

Sandra Vrsalović

Slični oglasi

Slično u inozemstvu