Popis ponuda
24
24
24
440 000 €
(5 789 € / m²)
Prodaja
4
2+
76 m²
Draga, Općina Omišalj
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
76 m²
kupaonice
2+
Opis
Otok Krk, Njivice, prodaje se dvoetažni apartman s vlastitim bazenom!
Apartman se sastoji se od suterena i prizemlja, i tlocrtne je veličine oko 100 ...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
346dana
Ažurirano:
10dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Draga, Općina Omišalj
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.