SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
286 560 €
(3 627 € / m²)
Prodaja
3
1
79 m²
Općina Okrug

spavaća soba3
stan79 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Stan S4 nalazi se u moderno projektiranoj stambenoj zgradi na prvom katu koja obuhvaća ukupno devet stambenih jedinica sa zajedničkim bazenom, u nepos...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Općina Okrug
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SAJN Nekretnine

Nedilija Odak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu