SUPA24
485 000 €
(5 000 € / m²)
Prodaja
4
2+
97 m²
Općina Medulin

spavaća soba4
stan97 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Smješten u jednoj od najpoželjnijih stambenih zona Pule, ovaj visokokvalitetni stan na drugom katu dio je ekskluzivnog novog projekta udaljenog svega ...

Ostalo
Dob ponude: 50dana
Ažurirano: 50dana

Lokaliteti

Općina Medulin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir

Slični oglasi

Slično u inozemstvu