SUPA24
4 500 000 €
(7 500 € / m²)
Prodaja
6+
2+
600 m²
Općina Medulin

spavaća soba6+
stan600 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Pula - profitabilan luksuzni boutique hotel

Ostalo
Dob ponude: 68dana
Ažurirano: 41dana

Lokaliteti

Općina Medulin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AS NEKRETNINE d. o. o.

Damir Uzelac

Slični oglasi

Slično u inozemstvu