SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
600 000 €
(4 286 € / m²)
Prodaja
3
2+
140 m²
Općina Medulin

spavaća soba3
stan140 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

New modern furnished apartment in bright contemporary residence in Medulin only 190 meters from the sea.Construction is completed in 2022.This wonderf...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakKatKuhinjski aparatiSigurnostNamještenoBojler

Ostalo
Dob ponude: 204dana
Ažurirano: 61dana

Lokaliteti

Općina Medulin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu