SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
249 500 €
(4 090 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Rov, Općina Medulin

spavaća soba3
stan61 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Istra,Medulin,stan sa vrtom na odličnoj lokaciji

RE/MAX Centar nekretnina predstavlja vam novi projekat moderne stambene zgrade sa 3 stana ( po jedan...

Ostalo
Dob ponude: 329dana
Ažurirano: 328dana

Lokaliteti

Rov, Općina Medulin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Remax centar nekretnina

Dolores Jug

Slični oglasi

Slično u inozemstvu