Popis ponuda
7
7
7
290 000 €
(2 117 € / m²)
Prodaja
4
2+
137 m²
Brešca, Općina Matulji
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
137 m²
kupaonice
2+
Opis
BREŠCA, MATULJI - Etaža kuće na mirnoj lokaciji 137,77 m2
Brešca je naselje u Hrvatskoj u sastavu općine Matulji.
Područje Općine Matulji prekriveno ...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
462dana
Ažurirano:
462dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Brešca, Općina Matulji
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.