SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
750 000 €
(4 491 € / m²)
Prodaja
5
2+
167 m²
Općina Matulji

spavaća soba5
stan167 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

OPATIJA, MATULJI - Troetažni stan s krovnom terasom: osjećaj kuće, privatnost i panoramski pogled

Ova nekretnina nudi rijetku kombinaciju – funkcion...

Ostalo
Dob ponude: 22dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

Općina Matulji
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Vinger

Slični oglasi

Slično u inozemstvu