SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
440 000 €
(3 333 € / m²)
Prodaja
4
2+
132 m²
Rukavac, Općina Matulji

spavaća soba4
stan132 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Na mirnoj lokaciji u Matuljima - Rukavac, nalazi se moderno uređen i potpuno opremljen stan s vlastitom okućnicom od 151.05m2, bazenom i privatnim wel...

Ostalo
Dob ponude: 290dana
Ažurirano: 147dana

Lokaliteti

Rukavac, Općina Matulji
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Four nekretnine d.o.o.

Predrag Maras

Slični oglasi

Slično u inozemstvu